Světově proslulé kytarové trio G3
podruhé v Praze


Tentokrát ve složení Joe Satriani,
John Petrucci a Uli John Roth

Kongresové centrum Praha

20.3.2018

Kytarový virtuóz Joe Satriani obdaruje své příznivce v příštím roce hned dvakrát! Prvně se tak stane v lednu, kdy uvede na trh své šestnácté sólové album What Happens Next a podruhé v březnu, kdy v Moskvě odstartuje rozsáhlé evropské turné projektu G3, které zasáhne i Prahu. Po šesti letech u nás Satriani vystoupí pod hlavičkou G3 v doprovodu Johna Petrucciho z Dream Theater a bývalého kytaristy Scorpions Uli John Rotha.


Koncerty G3 pravidelně vyprodávají haly ve Spojených Státech, Jižní Americe, Evropě, Austrálii i Japonsku. "Myslím, že kouzlo a chemie G3 tkví předveším v tom, co tři top kytaristé sdílí spolu na pódiu. Je to zábava, je to nepředvídatelné a divoké - což je vše, co se od show očekává." vysvětluje si popularitu G3 Satriani.


Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal za 1290 Kč.

Obsazení

Image

Joe
Satriani

Patří k největším kytarovým ikonám od roku 1987, kdy prorazil do širokého povědomí s albem Surfing With The Alien. Od té doby prodal na 10 milionů alb a získal 15 nominací na Grammy. Jeho školou prošla řada dnešních rockových velikánů jako například Kirk Hammett z Metalliky nebo kytarový virtuos Steve Vai.

Image

John
Petrucci

John Petrucci je známý jako kytarista, producent, textař a zakládající člen metalové skupiny Dream Theater, dvakrát nominované na ceny Grammy. Také jako kytarista a zakládající člen uznávaného Liquid Tension Experiment. Jako sólový umělec je dlouholetým veteránem turné G3.

Image

Uli John
Roth

Jeden z největších kytaristů všech dob. Kariéru začínal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let. Uli zůstává jedním z mála kytaristů, kteří dodnes dodávají "autentický" zvuk této magické éry.