Timmy Trumpet
a jeho Freak Show otřese Prahou

Jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 27. října 2022 se vrací do Prahy a vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.

V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na šest dalších DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. „Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music “ říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

„Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit“ radí Timmy Trumpet. „Já jsem poslouchal opravdu všechno – od Metallicy po Mozarta.“

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 1090 korun. Vstupenky se budou postupně zdražovat, proto neváhejte s nákupem.

Vanity Club s.r.o.
Příkop 843/4, 602 00 Brno, Czech republic
IČO / Company ID: 05768012

info@vanityclub.cz

© 2018-2022 Vanity Club s.r.o., All rights reserved.